Esenyurt Travesti Aktif Pasif Gay

Model Detayları

  • Street: Esenyurt
  • City: İstanbul
  • Country: Turkey
  • Kayıt Tarih: 1 Ekim 2021 13:53
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanin süresi doldu

Model Açıklaması

Okşana,İstanbul şehrinin elit Yabancı Uyruklu Ap gayım ben 22 yaşında, çılgın aşırı duyarlı deneyimli 59kg bir Kadınsı Gayım deneyimli, seks, her zaman hayal ilişkileri için hazır ve ben bakımlı beylere beklenen çılgın seks sunan hoşlanan biriyim.

Esenyurt Yabancı Uyruklu Aktif Pasif Gay

Bu çok özel turistik şehre birkaç kez geldikten sonra Türkiye’de yaşamaya karar veren çok çekici cinsiyetlerden biriyim ve nasıl giyineceğini bilen bir Travesti  olarak, çevremdeki beyleri anında açma potansiyeline sahip olduğumu da eklemeliyim.

Esenyurt Travesti  olarak Ben çok özel bir şekilde zamanlarını kullanmak isteyeceksiniz beylere kendimi sunmak, ben daha mükemmel sunmak için yeterince muhteşem değilim seks sahip beylere detaylar seks onlar bu çok özel deneyimler istiyorum.

Esenyurt Kadınsı Travesti

çok özel bir deneyime sahip olmak istediklerini bilerek. Ben Esenyurt‘dan çok özel bir Rus kızıyım, şimdi bu şehirde bir evim var ve beylerin evimde keyif alacağı seks zevkini artıracak güzel  biriyim.

Ben taleplerine iyi alıyorum çünkü çevremdeki en popüler Ap gayım biriyim. Kolayca deli anları ile Bayan ulaşmak ve daha özel bir seks hissi almak istediğinizde kararsız olmayacak, bu kitap gibi, hangi güzel heyecan sayısını artıracaktır ve birkaç basit tıklama sonra kendini sunacak bu Rus Bayan sevişmek mümkün olacak.

Sizlerle seks yapmayı o kadar çok istiyorum ki  İster Aktif İstersen Pasif olarak bazen kendime engel olamıyorum sizleri her seferinde mutlu etmekten gurur duyuyorum benimle güzel bir vakit geçirmek için benden bir gecelik Oteler Rezidanslara geliyorum randevu alman gerekiyor

İlan ID: 5416156e8833af33

  

Sorun bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....

Bir Cevap Bırakın

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.